Komentarze 2

 1. Na zakończenie bojowego roku 2018
  W oczekiwaniu na merytoryczną krytykę w Nowym Roku 2019

  Brak merytorycznej krytyki jest niejako atrybutem tzw. nauki polskiej , co jasno tłumaczy, dlaczego w nauce światowej jesteśmy kopciuszkiem.
  Lata mijają, reformy powstają, a nauka w Polsce upada. Czy zacznie się podnosić w 2019 r. ? Nie ma podstaw, aby tak sądzić. Jakże chciałbym się mylić.

 2. Jestem ostrożnym pesymistą ( dla poprawności polityczno tęczowej zmieniłam w tym dniu płeć) co za tym idzie rozwiać muszę nadzieję na w z n i o s ł y poziom n a u k i w Polsce bowiem p. Gowin nie ma szczęścia do sukcesów, gdyż cokolwiek – w swej „karierze ” dotknie- to same klęski, więc i ta „reforma”(rany boskie !) odbije się czkawką nie do naprawienia przez długie lata. Szkód tak strasznie zawinionych w kulturze polskiej i edukacji szkolnej + akademickiej nie powstydziłby się Hitler ani Stalin, nie mówiąc o carycy Katarzynie.
  Jak chce się wykończyć państwo to się wykończa naród. Zabiera się mu język, kulturę i naukę,słowem wiedzę. Tak się morduje d u c h a narodowego…a to już widać gołym okiem…że tak już jest.
  Szanowny Panie, czego życzyć Polsce…hmmm….ręce opadają i brak słów. Narodowi życzę przytomności umysłu i założenia k a m i z e l e k bo po wyborach będzie za późno
  BEZ BOGA ANI DO PROGA Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: