Na froncie walki o wolne media. Proces Ringier Axel Springer kontra Witold Gadowski

0

Na froncie walki o wolne media. Proces Ringier Axel Springer kontra Witold Gadowski

Warszawa 23 listopada 2018 r. Pierwsza odsłona procesu w Sądzie Okręgowym w Warszawie . Proces niemieckich mediów przeciwko polskiemu dziennikarzowi !

https://dorzeczy.pl/kraj/83131/Gadowski-o-swoim-procesie-Trzecie-pokolenie-nazistow-kontra-trzecie-pokolenie-ofiar.html

2

Rozprawa odwołana  ze „względów bezpieczeństwa” ! „Zagrożenie” dla sądu podobno stanowiło ok. 200 patriotów, którzy przybyli do sądu , aby  wspierać polskiego dziennikarza Witolda Gadowskiego  w walce o wolne media . Dla świadków procesu sąd „zabezpieczył’ ok. 10 reglamentowanych miejsc !

1

Widać, ze sąd stanowi zagrożenie dla wolności słowa w Polsce .

wRealu24.pl

zapis wRealu24.pl

Mój zapis:

4.jpg

6

7.jpg

8.jpg

9.jpg

13

12

 

Komentarze 2

  1. Panie Józefie, panie Witku kochany bracie, prawy Polaku, niestrudzony obrońco prawdy współczesnych dziejów Ojczyzny naszej i narodu polskiego, odważny i niestrudzony obrońco naszych praw obywatelskich, gorliwy w tej harówce dla naszej przyszłej niepodległej Polski, która znów walczy o swą tożsamość i niepodległość jak za dawnych strasznych lat mordów krzyżackich, pruskich, jak za rozbiorów, okupacji niemieckiej, sowieckiej a dziś brukselskiej, chwała Tobie , chwała i p.Józefowi za reportaże dowodów prawdy, i niech i n n i biorą przykład jak dziennikarz, reporter, polityk winien postępować, jak być wiernym moralnym zasadom, wiernym matce ziemi polskiej, wierni naszej n a r o d o w e j tradycji, kulturze łacińskiej, którą Polakom zazdroszczą teutońskie siły zła – naszych odwiecznych wrogów targowiczan wewnętrznych i barbarzyńców – morderców zewnętrznych, uczniów szaleńca Hitlera, Marksa, Stalina,Grosa, „danielsów „w owczej skórze oraz twórców ideologii gende, chorych umysłowo zboczeńców, aby zniszczyć, zniewolić całe państwa na globie ziemskim a zwłaszcza państwa prawe,humanitarne, moralne,etyczne, wierne prawom etycznym, naturalnym od pra…pra wieków. Chwała wam współczesnym bohaterom, którzy nie musicie przelewać już polskiej waszej krwi, ale którzy świadomie podjęliście walkę o prawdę za co grożą wam konsekwencje. To jest właśnie BOHATERSTWO na współczesne nasze czasy.
    Ratujcie D U S Z E polskiego narodu, bo teraz właśnie toczy się b i t w a na śmierć i życie… o p o l s k i e nasze, n a r o d o w e DUSZE. Polacy są z Wami !
    A polskojęzyczni niechaj emigrują do swoich sponsorów p o z a nasze polskie granice, albo na taczkach jako dawniej bywało u l i c a ich wywiezie….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: