Czy członek Komisji do spraw etyki PAN blefował ?

 

logo lustro

Na mojej stronie lustracyjnej pod tekstem  o F. Ziejce http://lustronauki.wordpress.com/2008/10/08/franciszek-ziejka-rektor-ktory-ma-dowod-na-niewinnosc-w-swoim-rekopisie-znalezionym-w-garazu/ w komentarzach pojawił się dzisiaj wpis:

Henryk Bienkiewicz, on Grudzień 2, 2013 at 1:24 pm

 

‚Jeszcze jeden głos, dot. p. F. Ziejki. We wszystkich wydaniach “Kto jest kim w Krakowie” w biogramie napisanym przez samego b. rektora zawarte jest kłamstwo. Pan Ziejka stwierdza, że do żadnej partii nie należał. Od 1 października 1962 r. mieszkałem w D.S. Żaczek i niemal codziennie któryś z portierów przez mikrofon wzywał studenta F. Ziejkę  do rozmowy z Naczelnym Komitetem ZSL. F. Ziejka jako członek ZMW był członkiem najwyższych władz ZSL, uczestniczył w szkoleniach Komsomołu sowieckiego i młodzieżówek Układu Warszawskiego, dlatego też należy przejrzeć archiwum Wojskowych Służb Wewnętrznych PRL (wywiad wojskowy) i dowiemy się jeszcze więcej.’

 

Jest zatem pytanie czy b. rektor UJ, b. szef KRASP i obecny członek Komisji do spraw etyki PAN (http://www.instytucja.pan.pl/index.php/komisja-do-spraw-etyki-w-nauce/skad-komisji) potępiającej słusznie blefowanie naukowców – blefował ?

 

Jeśli tak,  to czy nie winien być potępiony przez Komisję, której jest członkiem ?

 

Co na to Prezes PAN ?

Co na to rektorzy UJ i nie tylko UJ ?

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: