Profesorowie UJ potwierdzają opinię Wildsteina !

baner

Rzeczpospolita 20 stycznia 2009

rzepa-20012009

Reklamy

Komentarze 2

  1. Opinię publiczną w Polsce kształtują TW (wiemy, bo widzieliśmy dobitne przykłady), a to bardzo dla Polski niebezpieczne. TW rozpoznaje TW po stosunku do lustracji i sprzeciwia się każdemu, kto chce uczciwości, jawności i otwartości w życiu społecznym (generalnie). Jawność i Prawda? To najstraszniejsze rzeczy!
    Lustracja jest koniecznoscią. Srodowisko naukowcow bylo obok dziennikarzy i kleru najbardziej infiltrowane. To wazne srodowiska. Wybaczylibysmy TW 95% przewin, bo w wiekszosci byly one male, a wiemy, jaka byla presja i grozby. Ale najpierw trzeba sie przyznac.
    GŁÓWNE NIEBEZPIECZEŃSTWO TO TO, ŻE WYBORCY SĄ PO PROSTU OSZUKIWANI i podejmują błędne decyzje: oto wspaniały uczony, który powiedział takie to a takie mądre słowa. Obywatele, idźcie za Jego światłym przykładem! A prawda jest taka, że ten uczony jest celowo wykreowanym przez media głupcem, nie wahał się też donosić na kolegów, swoich studentów, rodzinę (i nie zawaha się zrobić każdego świństwa, także aby nie wyszła na jaw jego przeszłość).
    Nie wiem, jaką wartość ma praca habilitacyjna dra Migalskiego. To powinni ustalić uczciwi i niezależni recenzenci pracy. TYLKO SKĄD ICH WZIĄĆ, jeśli poruszamy się w kłamstwie??? Nie wiem, kim byli recenzenci pracy Migalskiego, może nawet byli uczciwi, może nawet ich opinia jest rzetelna. Wiem tylko, że ani w tym przypadku ani w innych nie mogę być tego pewnym, bo wśród kandydatów na recenzentów mogą być oszuści. Gdyby lustracja była zrobiona, to TW nie mogliby zostawać recenzentami oraz, jako ujawnieni TW, nie mogliby rozdzierać szat nad upadkiem prawa w Polsce, itp. Widzicie, Państwo, jaką delikatną rzeczą jest prawda? A od prawdy zależy samo istnienie Rzeczypospolitej. Tu nie chodzi o „grzebanie się w historii”, tylko o podstawy naszego istnienia teraz i pomyślnej przyszłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: