Spotkanie u Prezydenta RP

skanuj0006

Ostatnio Pan Prezydent RP zaprosił mnie jako prezesa Niezależnego Forum Akademickiego do Belwederu na spotkanie z okazji promocji książki Seminaria Lucieńskie 2006-2007.

W kuluarach okazało się, że nawet wśród zaproszonych Gości były osoby, które o tych spotkaniach prawie nie wiedziały, a jak sądzę jest to dość powszechny stan (nie)znajomości,  bo media o nich niemal milczą. A szkoda!

Postanowiłem zatem zwrócić uwagę sympatyków NFA na tą formę działalności Prezydenta RP, chociaż przyznam, że  z pewną obawą, pomny reakcji części ‚sympatyków ‚ kiedy się dowiedzieli, iż dwukrotnie 2 lata temu byłem zaproszony do Pałacu Prezydenta. Tym razem chodzi o Belweder, więc może mi wybaczą ?

W końcu trochę spopularyzowałem NFA  wśród ‚VIPów’.

skanuj0009

 

skanuj0019

 

skanuj0011

Książka ma być dostępna, więc tu tylko zamieszczę jeden tekst, jakże wymowny,  który może zachęcić do zapoznania się bliżej z rezultatami Seminariów Lucieńskich.
skanuj0012

skanuj00181

skanuj0013skanuj00141skanuj0015skanuj0016skanuj0017

Komentarze 4

  1. Gratulacje Panie Jozefie !!!
    Zatem sa jakies rezultaty Pana wolania i dzialalnosci, ciesze sie z Panem. Ciekaw jestem Pana opinii o panu Kaczynskim. Kto to wlasciwie jest? Czy to nieudolny patryjota, czy jednak agent obcych interesow (?)

  2. […] komentarze Spotkanie u Prezydenta RP « Blog akademickiego nonkonformisty – Józefa Wieczorka o Intelektualiści o problemach Polski u progu XXI wiekunfajw o Sprawa Migalskiego to […]

  3. Dziękuję. Ja sądzę, że to jest najlepszy Prezydent III RP ale szkoda, że nie ma szans na zbudowanie IV RP.
    Co do poglądów na stan i reformy systemu nauki nie za bardzo się zgadzam bo ma poglądy w tym względzie bardziej zbliżone do poglądów większości polskich humanistów. Szkoda, bo to nie ułatwi reformowania systemu.

  4. Szkoda, że mnie nie zaprosił nasz Prezydent, a przecież też jestem autorem książki 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: